×

ÇAHA VIP SALON

Tek kat üzerine kurulmuş 750m2 alanıyla CAHA VIP LOUNGE Türkiye de alanında tek moda salonudur. İçerisinde birbirinden bağımsız 3 ayrı bölümü olan bu mekan müşterilerine en üst kalite servis ve konforu sunuyor.
 

LOUNGE SALON

250m2 olan bu bölüm de iki ayrı misafir salonu, 20 mt. uzunlugunda Seremoni / Show podyumu ve  özel fashion barı yer almaktadır.

Bu salon tamamen özel müşterilere, kendilerini çok lüks bir otelin salonunda gibi rahat ve şık hissetmelerini sağlarken, dostlarıyla beraber sohbet edip yeni trendler hakkında fikirler de alabiliyorlar. Podyumun sonundaki Fashion Bar tamamen özel dizayn edildi. Müşterilerin özellikle iş çıkışında olmakla beraber günün her saatinde hem kendileri hem de arkadaşlarıyla beraber rahat bir müzik eşliğinde içeceklerini yudumlayıp günün stresinden uzaklaşabilecekleri bir ayrıcalık. İster spor karşılaşmaları ister ekonomi haberleri bardan takip edilebilir. Bu salonun için de yoğun iş temposundaki müşteriler için kablosuz internet servisi standart olarak sunulmaktadır.

 

ÖZEL DİKİM REYONU
Bu özel mekanın sunduğu hizmetler ise; en son moda erkek giyim detayları, kulpları, farklı modellerin sergilenmesi, deneme fırsatları bunun yanında size ve dostlarınıza özel, moda danışmanlığı hizmeti verilmektedir. Bu salonun içinde kumaşlar, aksesuarlar, ayakkabı modelleri hakkında her türlü bilgi size sunulmaktadır.
PROVA BÖLÜMÜ
Sipariş salonunun hemen yanında yer alan bu oda, müşterilerin rahat bir şekilde provalarının alınması, beklerken sohbet edip müzik dinlemesi amacıyla en üst düzey konfor sunuyor ve kişiye özel giyimin tüm ayrıcalıklarını hissettiriyor.

 

SUARE MARKASI
Bu reyonda bir erkeğin özel günlerinde ihtiyacı olan bütün ürünler bulunmaktadır. Smokin, frak çeşitleri düğün aksesuarları ve abiye giyime dair herşey…
ATELIER CAHA
Bu reyonda erkeğin gardrobu için takım elbiseler tek ceket ve pantolonlar, kravat, ayakkabı ve tüm aksesuarlar sezonluk koleksiyonlar olarak sunulur. Ayrıca dileyen müşterilere MTM (Made To Measure) servisi de verilmektedir.

 


Bu salonların dışında özel ofisleri ve sanatın tüm inceliklerinin sergilendiği atölyesiyle siz değerli dostlarımızın her türlü giyim ve ihtiyacına cevap vereceği bu muhteşem mekanın eşsiz deneyimi için sizleri de bu tecrübeye davet ediyoruz.


SİZE ÖZEL AYRICALIKLAR

-Size göre randevu saatlerinin ayarlanması (geç saatlere kadar)
-Evinizde/Ofisinizde randevu, (terzilerimizle sipariş ve prova alınması ) 
-Sizin arzu ettiğiniz yere teslimat servisi
-Arkadaşlarınız ve dostlarınızla geleceğiniz kalabalık randevular için salonun size tahsis  edilmesi. *(Bu hizmet için önceden randevu alınması gerekmektedir.)
-Satın aldığınız elbiselerin periyodik bakımları ve komandaturaları
-Gardrop Danışmanlığı

Siz değerli müşterilerimizi ve dostlarımızı bu şık ve eşsiz dünyaya bekliyoruz…..

SMOKIN & ABİYE

Bir Muzaffer Çaha smokini nin benzersiz olmasının sırrı, size özel yaratılmış dizaynı, alternatifsiz kumaş seçimi ve detaya gösterilen önemde gizlidir. Size özel günlerinizde size özel kıyafetler ilkesi ile hazırladığımız smokinler tamamen sizi yansıtır.