×

ÖZEL DİKİM TAKIM ELBİSE

Özel Dikim Takım Elbise ile Ismarlama Takım Elbise Arasındaki Fark Nedir?


Özel bir terzi, özel bir giysiye atıfta bulunurken genellikle ısmarlama terimini gevşek bir şekilde kullanır. Bir giysi yaratmanın iki yolu benzer olsa da dikkat etmeniz gereken bazı önemli farklılıklar vardır. Araştırmanızı yapmak ve özel ve ısmarlama terzilik arasındaki farkın gerçekte ne olduğunu bilmek en iyisidir.
 

Özel Dikim Takım Elbise ile Ismarlama Takım Elbise tam olarak nedir?

Özel Dikim takım elbise süreci, vücudunuzun ölçülerinin alınması ve giysilerinizin nasıl olmasını istediğinize karar verilmesiyle başlar. Her giysi, uzman bir terzi tarafından alınan bu vücut ölçülerine özel olarak oluşturulur. Ismarlama  takım elbise veya özel giysi bitmiş olarak gelir ve gereken herhangi bir uyum değişikliği bir terzi tarafından değiştirilir.

Peki Ismarlama Takım Elbise Nedir?

Gerçek bir Ismarlama takım elbise, alabileceğiniz en uygun giysidir. Her yönden mükemmel bir şekilde oturmasını sağlamak için bitmemiş bir giysi ile birden fazla teyelli bağlantı yapılır. Bir teyelli fiting, beyaz teyel ipliğiyle birbirine gevşek bir şekilde dikilmiş bir giysiye sahip bir fitingdir . Buna teyel adı verilir çünkü bu noktada takım elbise geçici olarak beyaz teyel ipliğiyle birbirine dikilir.

Ölçümler daha önce yapılmış olmasına rağmen, teyelli fiting , özel takım elbisenizi ilk kez denediğiniz zaman olacaktır, fiting notları alınabilir ve son teslimat için giysinin dikişleri tamamlanmadan önce teyel ipliği ayarlamalar için kolayca çıkarılabilir. .

Muzaffer Çaha’da Özel Dikim Takım Elbiseleri ve Ismarlama Takım Elbiseleri Sunuyoruz. 

Kumaşınız İtalya'daki fabrikadan veya başka bir menşeden geldiğinde takım elbise Muzaffer Çaha'dan asla ayrılmaz. Muzaffer Çaha Usta Terzimiz, tam burada, elle kesilmiş, takılmış ve dikilmiş, yalnızca sizin için sıra dışı ve benzersiz bir ısmarlama takım elbise yaratacaktır. Aslında sadece ısmarlama hizmetimiz için uçan müşterilerimiz var.
Ismarlama takım elbise yapmanın yanı sıra, temel fark, kumaşın vücudunuza ve ölçülerinize göre elle kesilmesi ve giysinin birlikte teyelli veya gevşek dikilmiş olarak gelmesidir. Provada herhangi bir ayarlama yapılması gerekip gerekmediğini değerlendirip görüyoruz ve terzi bunu giysiyi bitirirken yapıyor. Bazı vücut tipleri diğerlerinden daha fazla bağlantı gerektirebilir, ancak zor bir vücut tipiniz varsa gerçekten mümkün olan en iyi uyum budur.

Özel dikim takım elbise terzilerimiz, 1970 yılında başladığımızdan beri kendi içimizde çalışıyor. Onun usta ve çırak ekibi, tüm gerçek özel gömleklerimize ek olarak, özel takım elbiselerimizin çoğunu yapıyor. Giysi prova için geldiğinde tamamen yapılmıştır, ancak kolayca ayarlanabilir. Giysinin kalıbını iyileştirmek için herhangi bir ayarlama yapmamız gerekirse, Usta Terzimiz bunu burada evde yapar ve ardından kolay yeniden sipariş için bir kağıt kalıbı dosyada tutulur.

NASIL ÇALIŞIR

Ismarlama Takım Elbiselerimizi Seçmenin En Önemli 3 Faydası

1. Üstün Uyum:
Provalar, bitmemiş teyelli giysilerle yapılır ve ekibimizin süreç boyunca uyumunuzu mükemmelleştirmesini sağlar.
2. Vücudunuza ve Tercihlerinize Göre El Yapımı:
Usta Terzimiz ve kesici, lağımcı ve ilik yapıcı ekibinden her bir ısmarlama takım elbise için yaklaşık 50 adam-saat harcanıyor. Ekip, kişisel stil randevularınızın yanı sıra her bir ölçümünüze özel önem veriyor.
3. Artan Güven:
İyi göründüğünüzde, iyi hissedersiniz. Ismarlama terzilik, bir erkeği tam potansiyeline getirir ve izleyicilerine en iyi benliğini sunduğunu bilerek eldeki göreve odaklanmasını sağlar. 

SMOKIN & ABİYE

Bir Muzaffer Çaha smokini nin benzersiz olmasının sırrı, size özel yaratılmış dizaynı, alternatifsiz kumaş seçimi ve detaya gösterilen önemde gizlidir. Size özel günlerinizde size özel kıyafetler ilkesi ile hazırladığımız smokinler tamamen sizi yansıtır.