×

​ÖZEL DİKİM GÖMLEK


İster inanın ister inanmayın, iyi dikilmiş bir gömlek raftan bulması en zor şeylerden biridir, gerçekten sadece bir avuç insana uyar. Geri kalanımız için bu bir mücadele. Ya yaka çok dar ya da kollar çok kısa ya da silüet çok köşeli. 

Özel gömleklerimizle, tasarım veya kalıp konusunda asla endişelenmenize gerek kalmayacak. Tasarım ekibimiz sürekli olarak trend ve sezonda yeni özel gömlek koleksiyonları çıkarıyor ve vücudunuza özel dikildiği için her zaman mükemmel olacak.  

Ayrıca sadece klasik bir elbise gömleği ile sınırlı değiliz, klasik ısmarlama gömleklerden büyük beden kalıplara, kısa gömleklerden tunik stillerine kadar stil yelpazesini kapsıyoruz. Asla aynı ve asla sıkıcı değil. Bazı özel gömlek fikirleri için muzaffer çaha koleksiyonumuza göz atın veya kendinizinkini tasarlamak için rezervasyon ve randevu alın. 

NASIL ÇALIŞIR

İlk kez özel bir gömlek için mi hazırlanıyorsunuz? Süreci mümkün olduğunca sorunsuz hale getiriyoruz. İşte adım adım ve her zaman olduğu gibi herhangi bir sorunuz varsa bizimle iletişime geçin.
 

KUMAŞ SEÇİMİ VE TASARIM OTURUMU


Özel bir gömleğin özellikleri, düşündüğünüzden daha inceliklidir. Ne tür bir yaka istediğinize, Fransız manşet mi yoksa tek düğmeli bir gövde mi istediğinize ve ne tür dikiş ve düğmeler istediğinize karar vermeniz gerekecek. İlk adım her zaman kumaşınızı Thomas Mason, Albini ve Loro Piana'dan birinci sınıf özel gömlek kumaşları koleksiyonumuzdan seçmek ve oradan devam etmektir. Sıkışırsanız veya emin değilseniz, tasarımcılarımız tüm yol boyunca size rehberlik etmek ve doğru seçimleri yaptığınızdan emin olmak için oradalar. 

ÖLÇÜN

Fiziksel ölçülerinizin, giysinizin istenen boyutlarının ve ayrıca duruş ve uyum analizinin bir karışımı olan 35'ten fazla ölçü topluyoruz. Sanal müşterilerimiz için ölçümünüzü 3D ölçüm uygulamamız aracılığıyla yakalayacağız.

DENEYİN

Yaklaşık 8-10 hafta sonra, özel gömleğinizi ilk kez denemek için stüdyolarımıza döneceksiniz. Kendi bünyemizdeki usta terzimiz ve tasarımcınız kalıbı gözden geçirecek ve varsa hangi değişikliklerin gerekli olduğunu belirleyecektir. Bazen değişiklik gerekmez ve özel gömleğinizi eve götürebilirsiniz

Ayrıca kişiye özel takım elbise ve kıyafetleri 4 haftada, tadilatı ise 2 günde tamamlayabildiğimiz acele hizmetler de sunuyoruz.

SON DENEME

Genellikle, sadece bir tur değişiklik gerekir ve son deneme sadece bir uygunluk kontrolüdür. Ek değişikliklere ihtiyaç duyulursa, elbette bununla ilgileneceğiz.

NEDEN BİZİMLE ÇALIŞALIN?

Her bir müşteri için kişisel olarak tasarlanmış, mükemmel şekilde dikilmiş özel gömlekler sağlamak, en iyi yaptığımız şeydir. Muzaffer Çaha , özel gömleğinizin sadece mükemmel şekilde uymaması gerektiğine, aynı zamanda yalnızca SİZİ düşünerek tasarlanması gerektiğine inanıyoruz.

TAMAMEN ÖZEL

Siz hayal edin, biz gerçekleştirelim, bu bizim sloganımız! Yaptığımız her özel gömlek türünün tek örneğidir ve özel gömlek hayallerinizi gerçeğe dönüştürme becerimizle kendimizle gurur duyuyoruz. Gerçekten, hiçbir şey sınırsız değildir ve her şey başarılabilir. Sonuç, kişisel tarzınızı gerçekten yansıtan özel dikim takım elbise ve/veya giysiler sunarken her zaman harika bir müşteri deneyimidir.

SİZİ TAMAMLAYAN GİYİMLER

Özel bir gömlek tasarlarken kendimize her zaman şu soruyu sorarız: giyen kim ve özel gömleğini nerede giyecekler? Çevrelerindeki dünyaya ne iletmeye çalışıyorlar? Ve onların benzersiz stiline, fiziğine ve cinsiyet kimliğine ve/veya sunumuna göre özel bir gömleği nasıl oluşturabiliriz? Müşterilerimize kendilerini özgürce ifade etmeleri için güvenli bir alan yarattık ve onları onaylayan, kendi özgün benlikleri olmalarına izin veren giysiler yarattık.
 


UZMAN EKİP VE TECRÜBE

1970'teki kuruluşumuzdan bu yana, Türkiyenin  sunduğu en iyi özel gömlekleri teslim ediyoruz. Hayallerindeki özel gömleği dikmek için yüzlerce müşteriyle çalıştık.

SMOKIN & ABİYE

Bir Muzaffer Çaha smokini nin benzersiz olmasının sırrı, size özel yaratılmış dizaynı, alternatifsiz kumaş seçimi ve detaya gösterilen önemde gizlidir. Size özel günlerinizde size özel kıyafetler ilkesi ile hazırladığımız smokinler tamamen sizi yansıtır.