×

ÖZEL DİKİM DAMATLIK SMOKİN

 

Özel Dikim Damatlık Smokin Almak İçin 5 Neden
 

 
İlk özel damatlık smokin elbisenizi henüz satın almadıysanız, gereksiz bir masraf gibi görünebilir. Ne de olsa, özel dikim bir damatlık smokin genellikle raftaki bir damatlık smokin’den çok daha pahalıdır. Ama ikisi arasında çok büyük bir fark var. Hazır damatlık smokin hala iyi tasarlanmış ve birinci sınıf olabilirken, size özel olarak dikilmiş ısmarlama dikim bir damatlık smokin kadar size uyan hiçbir şey yoktur.
 
Özel dikim damatlık smokin elbiseler, görünüşlerine sağlam, pratik ve uzun vadeli bir yatırım yapmak isteyen herkes içindir. Özel dikim damatlık smokin elbiseler  nihai satın alma olarak kabul edilir ve her kuruşuna değer. 
 
Söz veriyoruz! Sizin Gününüz, Sizin Tarzınız, Mükemmel Uyum

 

İşte bir tanesine yatırım yapmanız için beş neden:

1. Daha uygun

Harika uyum, özel dikim damatlık smokin elbiselerin tartışmasız "var olma nedeni"dir.
Hazır bir damatlık smokin satın aldığınızda, kitlelere uyacak şekilde tasarlanmış bir damatlık smokin satın almış olursunuz. Bu, bir makinenin, kişinin yaşam tarzını veya benzersiz oranlarını dikkate almadan, önceden belirlenmiş temel ölçülerle kendi kendine kılavuzluk ederek ürettiği bir damatlık smokin elbisedir.
 
Öte yandan,  özel dikim damatlık smokin elbiseler, giyen kişinin en iyi özelliklerini öne çıkarmak için tasarlanır. İyi bir terzi, vücut şekline uyan şekilleri ve kalıpları seçmek ve en gurur verici ifadeleri yapmak için bir müşteriyle birlikte çalışır.
 
 

2. Kaliteli Malzemeler Kullanılmaktadır

 
Kişiye özel dikim başlı başına bir sanattır. Kumaş kalitesinden taviz verilirse, özel dikim bir damatlık smokin  ismine kadar yaşayamaz. Basitçe söylemek gerekirse, ısmarlama damatlık smokin elbiseler, raftan daha üstün malzemelerle daha uzman bir tarzda yapılır.
Bunun anlamı, kalite ve uzun ömürlülüktür: özel, kişiye özel dikim birdamatlık smokin ömür boyu sürmelidir. Görünür veya elbisenin içinde yapılmış olsun, kusursuz malzemeler yıllar boyunca özel takım elbisenizin şeklini, dökümünü ve titiz uyumunu korumaya yardımcı olur.
 

3. Kişisel Tarzınızı Vurgulayın

 
Kişiye özel dikilmiş bir damatlık smokin seçmek, sınırsız kişiselleştirme ve tasarım fırsatları seçmektir, sonuçta bireyselliğinizi sergilemenize ve benzersiz tarzınızı hazır giyim ile kopyalanamayacak bir şekilde ifade etmenize olanak tanır.
 
Manşet şeklinden yaka tasarımına, cep şekline ve rengine kadar, iş bitmiş ürüne geldiğinde dünya kadar olasılık vardır. Tasarım sürecinde yer almak da son derece faydalı olabilir. Sizden başka kimsenin sahip olmadığı bir şey yaratmak için bir terzi ile birlikte çalışmaktan daha iyi ne olabilir?

ÖZEL DİKİM SMOKİNLERİMİZ

 

4. Daha Az Zaman ve Çaba Harcanır

 
Kıyafet alışverişinin getirdiği hayal kırıklıklarını hepimiz yaşadık. Soyunma odalarında üzerinize uymayan kıyafetleri denemek için çok zaman harcadınız - kabus!  Bu özellikle zor olabilen hazır giyim alışverişi için geçerlidir. Farklı mağazalara, hatta farklı şehirlere seyahat edebilir ve üzerinize tam oturmayan yüzlerce jenerik beden damatlık smokin elbiseyi deneyebilirsiniz.
 
Kişiye özel dikilmiş damatlık smokin ile süreç çok daha kontrol edilebilir ve basittir. Ölçü almak için bir terzi ile çalışıyorsunuz, tercih ettiğiniz desenleri ve dokuları tartışıyorsunuz ve ardından türünün tek örneği takım elbisenizi giyerken rahatlayabilirsiniz.
 

5. Giysileriniz Daha Uzun Ömürlüdür

 
Düşük maliyetli, ticarileşmiş giysilere geçiş, giyim endüstrisi üzerinde büyük bir etki yarattı. Giyim döngüleri o kadar olağanüstü hızlara ulaştı ki, bazı perakendeciler artık haftalık olarak yeni stiller sunuyor. Yılda 52 "mikro sezon" olabilir! Her zaman bir sonraki trendi takip etmemize ve bir dolabımız sadece bir kez giydiğimiz kıyafetlerle dolu olmasına şaşmamalı.
 
Ismarlamaözel dikim damatlık smpkin elbiselerle daha akıllı bir satın alma işlemi gerçekleştiriyorsunuz. Birkaç ay içinde fikrinizi değiştirebileceğiniz geçici bir satın alma yerine, kişiye özel dikilmiş damatlık smokin takım elbiseler uzun süre dayanacak şekilde üretilir. Özel yapım giysiler, kullanılan malzemeler ve genel kalite nedeniyle uzun vadeli harika bir yatırımdır. Özel dikim damatlık smokin, raftaki takımlardan daha uzun ömürlüdür ve bazı büyük hatalar veya kusurlarla sizi asla şaşırtmamalıdır.
 

ÖZEL DİKİM DAMATLIKLARIMIZ

 
 
Peki ne bekliyorsun?
 
Başlangıçta ısmarlama bir damatlık smokin seçmek, piyasada bulunan tüm hazır takım elbiseler arasında biraz göz korkutucu veya gereksiz görünebilir. Ancak, gardırobunuzdaki diğer her şeyden daha uzun süre dayanacak gerçek bir yatırım parçası olduğuna sizi temin edebiliriz.
 
Daha fazlasını öğrenmek ilginizi çekti mi veya kendi özel görünümünüzü yaratma sürecini başlatmak için can mı atıyorsunuz? Ismarlama damatlık Smokin hizmetimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için Muzaffer Çaha’dan  randevu alın.
 
Özel Dikim Damatlık Smokin veya giysinizi tasarlamak için bizimle çalışmak istiyorsanız,  0216 326 10 81 / 82 numaralı telefondan bizimle iletişime geçin.

SMOKIN & ABİYE

Bir Muzaffer Çaha smokini nin benzersiz olmasının sırrı, size özel yaratılmış dizaynı, alternatifsiz kumaş seçimi ve detaya gösterilen önemde gizlidir. Size özel günlerinizde size özel kıyafetler ilkesi ile hazırladığımız smokinler tamamen sizi yansıtır.