×

ÖZEL DİKİM CEKET


Harika bir blazer ceket veya ceket, gardırobumuzda sahip olabileceğimiz en çok yönlü giysi parçalarından biridir. Tamamen özel olması daha da iyidir. Özel bir ceket veya blazer, bir tişört ve bir kot pantolonun üzerine atıldığında olduğu gibi, eşleşen bir çift pantolonla iyi giden bir öğedir. Kombinasyonlar sınırsızdır. Bu, en iyi haliyle yatırım alışverişidir. 

Tercihlerinize göre gururla tasarlanan ve ölçülerinize göre dikilen özel blazer ve ceketlerimiz kesinlikle olmazsa olmazınızdır. Kısaltılmış blazerlerden büyük boy ceketlere ve klasik lacivert blazerlere kadar, 2014'teki kuruluşumuzdan bu yana en iyi özel blazerleri ve ceketleri sunuyoruz. 

Özel blazer ve ceket ilhamları için Muzafer Çaha koleksiyonlarımıza göz atın veya tamamen kendinizinkini tasarlamak için bizimle randevu alın. 
 

NASIL ÇALIŞIR

Özel bir giysi için ilk kez mi hazırlanıyorsunuz? Süreci mümkün olduğunca sorunsuz hale getiriyoruz. İşte adım adım ve her zaman olduğu gibi herhangi bir sorunuz varsa bizimle iletişime geçin.

KUMAŞINIZI, ASTARINIZI VE DÖŞEMELERİNİZİ SEÇİN


Üstün kaliteli blazer kumaşlardan oluşan geniş yelpazemize göz atın. İtalya ve Birleşik Krallık'taki en iyi fabrikalardan tedarik ediyoruz ve %100 kaşmir, %100 yün ve ayrıca yün karışımları, tüvitler ve fitilli kadifeden oluşan geniş bir yelpazeye sahibiz. Kumaş seçiminden sonra tamamlayıcı astarlar, düğmeler ve süslemeler seçmeye geçiyoruz. Ne seçeceğinizden emin değilseniz endişelenmeyin, tasarımcımız sizin için mükemmel özel ceketi elde etmek için en iyi kumaşları ve süslemeleri seçtiğinizden emin olmak için baştan sizinle birlikte çalışacaktır.

CEKETİNİZİ TASARLAYIN

Tasarımcınızla stil detaylarına inin ve kim olduğunuzu yansıtan özel bir ceket tasarlayın. Ceket şekli, uzunluğu, omuzları, dış cepleri, iç cepleri, kol düğmeleri ve çok daha fazlasını içeren kapsamlı ayrıntılar. Size özel ceketinizi tepeden tırnağa ve içten dışa tasarlayacağız derken şaka yapmıyorduk.

ÖLÇÜN
Fiziksel ölçülerinizin, giysinizin istenen boyutlarının ve ayrıca duruş ve uyum analizinin bir karışımı olan 35'ten fazla ölçü topluyoruz. Sanal müşterilerimiz için, 3D ölçüm uygulamamızla ölçümlerinizi sanal olarak alıyoruz.


DENEYİN
Yaklaşık 8-10 hafta sonra, özel ceketinizi ilk kez denemek için stüdyolarımıza döneceksiniz. Kendi bünyemizdeki usta terzimiz ve tasarımcınız kalıbı gözden geçirecek ve varsa hangi değişikliklerin gerekli olduğunu belirleyecektir. Evet, bazen sayıya ulaşıyoruz ve herhangi bir değişiklik gerekmiyor ve özel ceketinizi eve götürebilirsiniz. Değişiklik gerekiyorsa terzilerimiz 2-3 hafta içinde çevirebilirler.

Sanal müşterilerimiz için ceketi tamamlandıktan sonra size kargolayacağız ve Zoom üzerinden sizinle birlikte fitine ulaşacağız. Giysileri değişiklik için bize geri göndermeniz için her zaman bir iade etiketi dahildir.

SON DENEME
Genellikle, yalnızca bir tur değişiklik gerekir ve son deneme sadece bir uyum kontrolüdür ve özel ceketinizi eve götürebilirsiniz. Ek değişikliklere ihtiyaç duyulursa, elbette bunu sizin için hallederiz.
Ayrıca kişiye özel ceketleri 4 haftada çevirebileceğimiz ve 2 günde değiştirebileceğimiz hızlı hizmetler de sunuyoruz.

NEDEN BİZİMLE ÇALIŞALIM?

TAMAMEN ÖZEL

Siz hayal edin, biz gerçekleştirelim, bu bizim sloganımız! Yaptığımız her özel ceket türünün tek örneğidir ve özel blazer hayallerinizi gerçeğe dönüştürme becerimizle kendimizle gurur duyuyoruz. Gerçekten, hiçbir şey sınırsız değildir ve her şey başarılabilir. Sonuç, kişisel tarzınızı gerçekten yansıtan özel dikim ceketler sunarken her zaman harika bir müşteri deneyimidir.

SİZİ ONAYLAYAN GİYSİLER

Özel bir ceket tasarlarken kendimize her zaman şu soruyu sorarız: giyen kim ve özel ceketlerini nerede giyecekler? Çevrelerindeki dünyaya ne iletmeye çalışıyorlar? Ve onların benzersiz stiline, fiziğine ve cinsiyet kimliğine ve/veya sunumuna uygun bir ceketi nasıl yaratabiliriz? Müşterilerimize kendilerini özgürce ifade etmeleri için güvenli bir alan yarattık ve onların gerçek otantik benlikleri olmalarını sağlayan giysiler yarattık.

SMOKIN & ABİYE

Bir Muzaffer Çaha smokini nin benzersiz olmasının sırrı, size özel yaratılmış dizaynı, alternatifsiz kumaş seçimi ve detaya gösterilen önemde gizlidir. Size özel günlerinizde size özel kıyafetler ilkesi ile hazırladığımız smokinler tamamen sizi yansıtır.