×

AKSESUAR

Muzaffer Çaha’da aksesuarlar da koleksiyonun tümünde olduğu gibi kaliteyi, seçkinliği ve ayrıcalığı yansıtıyor. Klasik giyinen modern erkeğin tüm ihtiyaçlarına cevap verecek zenginlikte olan aksesuarlarımızın bazıları:

Ayakkabı:
Tamamen el yapımı olan ayakkabılar sipariş üzerine kişiye özel üretilmektedir. İtalya’dan ithal edilen malzemeler, yetenekli Türk ustalarının ellerinde hayallerinizdeki formu buluyorlar.

Gömlek:
Özenle dokunmuş İsviçre ve Mısır pamukları vücut yapınız göz önünde bulundurularak istekleriniz doğrultusunda yapılıyor. Ismarlama giyimin tamamlayıcısı gömlekler en ince ayrıntısına kadar sizin zevkinizi yansıtıyor.

Kravat:
Yılın belli bölümlerinde kupon desenlerden seçilen kumaşlardan imal edilen kravatlar ve mendilli takımlar takım elbiselerinizin tamamlayıcısı olup fark edilmenizi sağlarlar.

SMOKIN & ABİYE

Bir Muzaffer Çaha smokini nin benzersiz olmasının sırrı, size özel yaratılmış dizaynı, alternatifsiz kumaş seçimi ve detaya gösterilen önemde gizlidir. Size özel günlerinizde size özel kıyafetler ilkesi ile hazırladığımız smokinler tamamen sizi yansıtır.