×

ÇAHA ATELIER

Genç, dinamik, trendleri takip eden, yaratıcı, kalıplara sığmayan, özgür...

Çaha Suare aracılığı ile en özel günlerinde kişiye özel koleksiyon ve servis ayrıcalığı ile tanışan genç profesyonellerin giyim yolculuğu Çaha Atelier ile devam ediyor.

Günlük iş hayatıdaki ihtiyaçların yanında haftasonu içinde çok zengin bir casual koleksiyon sunan Çaha Atelier ürünleri, Muzaffer Çaha bünyesindeki ısmarlama atölyesinde yüksek işçilik ve kaliteli kumaş ve malzemelerle adet olarak sınırlı sayıda ancak çeşit olarak zengin bir şekilde hazırlanıp butik anlayışı ile müşterilerine sunuluyor. Ayrıca dilendiği takdirde mevcut koleksiyon üzerinden Made-to-Measure servisi de verilmektedir.

Kumaşı, fonksiyonel cepleri gibi tüm detayları özel olarak hazırlanmış seyahat blazer ceketleri, kırışmaya dayanıklı ve kombinlenmeye uygun bavul koleksiyonu, taraftar ceketleri gibi hayatı kolaylaştırmaya ve renk katmaya yönelik özel konseptlerle bezenmiş Çaha Atelier koleksiyonumuzla tanışmak için mağazamıza bekliyoruz. İş hayatına yeni başlayan genç profesyoneller gelin dolabınızı beraber tasarlayıp, oluşturalım.

SMOKIN & ABİYE

Bir Muzaffer Çaha smokini nin benzersiz olmasının sırrı, size özel yaratılmış dizaynı, alternatifsiz kumaş seçimi ve detaya gösterilen önemde gizlidir. Size özel günlerinizde size özel kıyafetler ilkesi ile hazırladığımız smokinler tamamen sizi yansıtır.