×

ATELİER ÇAHA'DAN YEPYENİ BİR KOLEKSİYON

 Mağazamızda Atelier Çaha etiketiyle yepyeni bir koleksiyon sizleri bekliyor.Kalıplarından tasarımına, kumaşlarından kullanılan detaylarına kadar tamamen farklı koleksiyon.Muzaffer Çaha'nın başında bulunduğu kendi bünyemizdeki atölyemizde üretilen parçalar alışık olduğunuz kalitemizi sunmaya devam ediyor. 

Ancak bu koleksiyonda günlük olarak tercih edebileceğiniz performansı ön planda tutan parçalar ağırlıkta. Uzun saatlerce kullanıma ve seyahate uygun buruşmayan kumaş seçenekleriyle hem gömlek kravat hem de triko kombinleriyle kullanabilecek tek ceket seçenekleri gardırobunuz vazgeçilmezleri olmaya aday. Ayrıca takım elbize, kaban, palto modellerimizide bulabilirsiniz.Bunlara ek olarak zenginleştirilmiş aksesuar seçeneklerimiz de sizlerin beğenisine sunuyoruz.
Buna ek olarak koleksiyonda beğendiğiniz ürünleri farklı model&renk uygulamaları ile size özel hazırlatmak isterseniz; 

SMOKIN & ABİYE

Bir Muzaffer Çaha smokini nin benzersiz olmasının sırrı, size özel yaratılmış dizaynı, alternatifsiz kumaş seçimi ve detaya gösterilen önemde gizlidir. Size özel günlerinizde size özel kıyafetler ilkesi ile hazırladığımız smokinler tamamen sizi yansıtır.