×

Beyaz Spor Ayakkabı

Nasıl kullanabiliriz?
Yazın en temel parçalarından biri olan beyaz spor ayakkabı, günlük giyimde çok çeşitli kullanım seçenekleri sunuyor. Dikkat edilmesi gereken nokta ise nasıl kombinlendiği.

Spor giyimin günlük ve hatta iş hayatında daha yaygın tercih edilmeye başlamasıyla spor ayakkabılarda da çok fazla alternatif görmeye başladık. Beyaz spor ayakkabılar kanvas, deri/süet, teknolojik olarak farklı modellerde beğenimize sunuluyor.

Jean Pantolon
Günlük hayatta sıkça tercih ettiğimiz jean pantolonlar şık bir beyaz spor ayakkabı ile seviye atlayarak arkadaşlarınızla katılacağınız bir yemek davetinde dahi kullanmanıza olanak sağlar.

Koton Pantolon
Yazın sıcaklarda özellikle tercih edilen koton pantolonlar beyaz spor ayakkabı ile kombinlenmek için en uygun tercih. Beyaz spor ayakkabınızın ön planda olmasını istiyorsanız kullanacağınız diğer parçaları düz renklerde seçmeye özen gösterin. Bej, taş renklerde koton pantolon üzerine mavi, beyaz renklerde gömlek tercih edebilirsiniz.

Kumaş Pantolon
Klasik pantolonlarla beyaz spor ayakkabıyı kombinlemek riskli bir seçenek. Doğru kombinasyonu yakalamak için özen göstermeniz gerekecek. Spor ayakkabınızla giyeceğiniz pantolonun paçaları çok bol ve dökümlü olmamalı ve ayakkabınızı kapatmamalı. Pantolonunuz klasik de olsa spor ayakkabı ile kullandığınız için daha modern bir çizgi yaratmalısınız. Gündemde olan kareli kumaşlardan seçeceğiniz bir pantolonu da beyaz spor ayakkabı ile kullanabilirsiniz. Ancak bu seçimi üzerinde düz renklerde bir gömlek veya polo tshirtle kombinlemelisiniz.

Takım Elbise
Beyaz spor ayakkabıyı fit üzerinize oturan bir takım elbise ile kravat takmadan kullandığınızda daha casual bir tarz yakalayabilirsiniz.Bu tarzda başarılı olmak için takım elbisenizi ve içinde kullanacağınız gömlek yada tshirtü düz renklerden tercih etmeye özen gösterin.

Beyaz spor ayakkabı için kullanacağınız birçok model ve bunları kombinleyeceğiniz farklı tarzlar olsa da dikkat etmeniz gereken ilk ve en önemli ayrıntı giyeceğiniz ayakkabının temiz olması. Kombininizde en dikkat çekici olan parçaya en çok özeni göstermelisiniz.

Hangi tarzı seçerseniz seçin beyaz spor ayakkabıyı günlük giyimde kullanmanın püf noktası pantolonunuzun paçası ve genişliği. Bu tarzda başarılı olmak istiyorsanız paçalarınız kesinlikle geniş ve çok uzun olmamalı. Ayakkabınızın üzerine dökülen uzun ve geniş paçalar beyaz spor ayakkabıyı günlük hayatta kullanma fikriyle uyum sağlamayacaktır. Beyaz spor ayakkabıyı daha spor bir giyim tarzıyla kullanmayı planlıyorsanız ayak bileklerinizin gözükmesi bile kabul edilebilir. Paçalarınızı kıvırarak da tarz bir görünüm yakalayabilirsiniz.

SMOKIN & ABİYE

Bir Muzaffer Çaha smokini nin benzersiz olmasının sırrı, size özel yaratılmış dizaynı, alternatifsiz kumaş seçimi ve detaya gösterilen önemde gizlidir. Size özel günlerinizde size özel kıyafetler ilkesi ile hazırladığımız smokinler tamamen sizi yansıtır.